O nas

Komosiński - z pasji do drewna!

Drewno sprawia, że nawet surowe pomieszczenie nabiera odpowiedniego stylu i klimatu. To nasza pasja i specjalność, którą doskonalimy od 1997 roku. Firma Komosiński zajmuje się tworzeniem i wykonawstwem drewnianych podłóg, schodów oraz mebli. Mieścimy się w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. W naszej pracy wykorzystujemy doskonałej jakości drewno oraz nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na realizację niemal każdego zlecenia.

 

Drewniane podłogi, parkiety, posadzki

Główna część naszej oferty obejmuje podłogi drewniane - zarówno w domach i mieszkaniach, jak i dużych obiektach. Możemy się pochwalić bogatym doświadczeniem w realizacji zamówień dotyczących budynków zabytkowych, hal sportowych, teatrów itp.. Specjalizujemy się nie tylko w wykonawstwie, lecz również w konserwacji i renowacji drewnianych podłóg. Nasi pracownicy to wysokiej klasy profesjonaliści, a dzięki ich dokładności i dbałości o szczegóły, nasza firma od lat cieszy się dobrą renomą i sporą popularnością.

 

Schody i meble na zlecenie 

Na zamówienie wykonujemy również meble na wymiar oraz schody drewniane. Do tego typu zleceń zawsze podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę projektu i architekturę pomieszczeń, do których wspólnie z klientem dobieramy materiały i konstrukcję. Do wyboru mamy bardzo szeroką paletę wzorów i rodzajów drewna, aby wykonane przez nas schody oraz meble na zlecenie stanowiły spójną całość z otoczeniem.

 

Dla instytucji oraz klientów indywidualnych

Współpracujemy zarówno z instytucjami publicznymi, firmami, jak i klientami indywidualnymi. Bez względu na wielkość i formę zlecenia, naszą pracę zawsze wykonujemy z największą starannością. Do każdego zlecenia podchodzimy jak do wyzwania, dzięki czemu od lat zapewniamy wysoki poziom usług. Jeśl jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania dotyczące naszej działalności, zapraszamy do kontaktu!