O nas

 

 

Jesteśmy firmą z branży podłóg i schodów oraz mebli na indywidualne zamówienie.
W temacie podłóg oferujemy wykonawstwo i produkty najlepszych producentów podłógdrewnianych i laminowanych z gatunków europejskich i egzotycznych.
Naszą specjalnością są podłogi drewniane w obiektach sportowych, zabytkowych, teatrach, rezydencjach oraz lokalach mieszkalnych. W naszej ofercie znajdują się :

  1. posadzki drewniane, parkiety klasyczne, deski parkietowe, parkiety przemysłowe, mozaiki, płyty pałacowe, mozaiki pałacowe, rozety, bordiury, bruk parkietowy;
  2. listwy przypodłogowe z litego drewna oraz okleinowane;
  3. profesjonalna chemia parkietowa firm takich jak LOBA oraz FORBO : kleje, lakiery, szpachlówki, oleje, grunty, masy samopoziomujące, środki do pielęgnacji parkietów.

Kompleksowe usługi parkieciarskie wykonywane maszynami bezpyłowymi najnowszej generacji gwarantując usługi najwyższej jakości; szlifowanie i polerowanie oraz frezowanie i czyszczenie posadzek betonowych i kamiennych, a także ich renowacja i konserwacja; fachowe doradztwo poprzedzone wieloletnim doświadczeniem zarówno w kraju jak i zagranicą, prowadzone przez uznanych specjalistów w branży parkietowej;

W temacie mebli realizujemy zamówienia od projektu poprzez wykonanie i montaż, wykonując zabudowę wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, również nietypowych, na indywidualne zamówienie, oferując najnowsze rozwiązania technologiczno - materiałowe. realizujemy zamówienia na meble kuchenne, salonowe, sypialnie, łazienkowe, do pokojów dziecinnych i zabudowę wnętrz, jak również wyposażenie meblowe biur, restauracji, banków, sklepów czy gabinetów specjalistycznych.

W temacie schodów które wykonywane są na indywidualne zlecenie klienta obejmując szeroką gamę wzorów słupów, tralek i poręczy. wykonywane z różnych gatunków drewna lub w kompozycji drewna i metalu w różnych kolorach, swoją konstrukcję wpisują się wspaniale w architekturę mieszkania.
Mogą być :

  1. zabiegowe,
  2. gięte lub kręcone,

zawsze dokładnie wykonane, stanowią nie tylko element funkcjonalny ale również dekoracyjny.

Staramy się, aby najlepszą reklamą naszej firmy była jakość naszych usług. Dodatkowo w ramach promocji zrealizowaliśmy projekt obejmujący udział naszej firmy jako wystawcy w Międzynarodowych Targach MOB-EXPO 2010 w Warszawie w dniach 13-14 listopada 2010, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.